Filiżanka ze spodkiem do kawy Seletti Toiletpaper Snakes

15974 Seletti Seletti
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15974
Wymiary
Filiżanka cm.6,5x8,8 wys.5 / spodek śr. cm.11,2wys.1,8
Materiały
szkło borokrzemowe, złoto

Opis produktu

Filiżanka ze spodkiem do kawy Seletti Toiletpaper Snakes to niewielkie naczynie, służące do picia kawy. Wyróżnia je ciekawy wzór, w którym główną rolę odgrywają węże. Złoty rant, widoczny zarówno na filiżance, jak i podstawce – uzupełniają całość. Filiżanka ze spodkiem do kawy Seletti Toiletpaper Snakes posiada 8,8 cm długości, 6,5 cm szerokości i 5 cm wysokości. Podstawka posiada średnicę 11,2 cm oraz wysokość 1,8 cm. Pojemność naczynia to 0,05 l. Materiał wykonania tego produktu to szkło borokrzemowe. Jest to jedno z naczyń powstałych w ramach współpracy marki Seletti z magazynem Toiletpaper – słynie on z kontrowersyjnych i niebanalnych grafik. Filiżanka Snakes tylko to potwierdza! Nie możesz przejść obok niej obojętnie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię