Filtr do kawy Stelton Nohr, czarny metaliczny

612 Stelton Stelton
211.00 PLN
211,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
612
Wymiary

Długość: 11,7 cm

Szerokość: 13,7 cm

Wysokość: 9,8 cm

Materiały
stal nierdzewna

Opis produktu

Filtr do kawy Stelton Nohr czarny metaliczny to filtr marki Stelton, zaprojektowany z myślą o parzeniu kawy metodą pour over. Filtr doskonale pasuje do dzbanka z serii Nohr, dzięki czemu umożliwia parzenie kawy bezpośrednio do naczynia. Posiada cienką siatkę i jest produktem wielokrotnego użytku. 


Co istotne, filtr nie wymaga stosowania papierowego filtra, co ma swoje przełożenie w oszczędnościach. To również korzystniejsze rozwiązanie dla środowiska. Produkt posiada minimalistyczny, prosty design. To jeden z wielu produktów z kolekcji Nohr skierowanych do entuzjastów kawy.


Filtr do kawy Stelton Nohr czarny pomoże Ci przyrządzić aromatyczną, pyszną kawę. Sprawdzi się każdemu, kto pragnie doświadczyć najlepszych doznań smakowych.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię