Kamień grillowy do pieczenia pizzy Eva Solo

571104 Eva Solo Eva Solo
220.00 PLN
220,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571104
Wymiary
Ø 35,5 cm
Materiały
Ceramika

Opis produktu

Kamień grillowy przeznaczony do pieczenia pizzy lub chleba. Wykonany w 100% z ceramiki. Wyposażony został w specjalną, porowatą powierzchnię, która doskonale wchłania wilgoć i zapobiega przywieraniu pieczonych smakołyków do powierzchni. Kamień można stosować na grillach węglowych, gazowych oraz w piekarniku. Nie wolno używać go w mikrofalówce oraz myć w zmywarce. Gorącego kamienia nie wolno wkładać bezpośrednio pod zimną wodę. Przed pierwszym użyciem produktu zaleca się wypieczenie kamienia w piekarniku, w najwyższej temperaturze.

Eva Solo to duńska marka oferująca wysokiej klasy produkty codziennego użytku, zarówno w domu jak i na zewnątrz. Niebanalna forma przedmiotów Eva Solo łączy się z łatwością i wygodą użycia, dzięki czemu są wysoko cenione przez ich posiadaczy i nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach designu.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię