Kieliszek do szampana Holmegaard Regina 350 ml

4302700 Holmegaard Holmegaard
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4302700
Wymiary
Pojemność: 350 ml
Wysokość: 13 cm
średnica: 12,5 cm
Materiały
Szkło dmuchane ręcznie

Opis produktu

Kieliszek do szampana Holmegaard Regina 350 ml to prążkowany kieliszek o bardzo szerokim kielichu nawiązuje soim wyglądem do klasycznych kieliszków na szampana.

Kolekcja Holmegaard Regina została pierwotnie zaprojektowane przez Anja Kj?r dla duńskiej rodziny królewskiej jako prezent na srebrną rocznicę ślubu duńskiej królowej i księcia Consorta w 1992 roku. Kolekcja ma delikatną linię i subtelne zdobienie na powierzchni kieliszków. Wykonana z ręcznie dmuchanego szkła, stanowi jedyną w swoim rodzaju „królewską” rodzinę szkła.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię