Klips na długopis Authentics Penclip 18 cm matowy

80211 Authentics Authentics
42.50 PLN

Special Price 42,50 zł

Normalna cena: 85,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 22 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
80211
Wymiary
Długość całkowita 18 cm
szerokość 1,5 cm
długość klipsa 9 cm
Materiały
Stal szlachetna matowa

Opis produktu

Elegancki, matowy klips na długopis Authentics Penclip o długości 18 cm: pozwoli wygodnie zaczepić go do brzegu książki, segregatora, notatnika czy kieszeni. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie długopis pod ręką jest niezbędny, a nie zawsze można go wygodnie zaczepić i przenosić. Zaczep klips, wsuń do środka długopis i gotowe!
Gadżety biurowe marki Authentics to urzekająca prostota kształtów, wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność, która doskonale sprawdza się w domu i w pracy.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Projektant

Stefan Diez od początku swojej kariery interesował się różnymi dziedzinami sztuki użytkowej. Przez trzy lata pracował jako stolarz. Po roku spędzonym w Indiach wrócił do kraju, aby zacząć studia. Projektował meble, naczynia, torby oraz wzornictwo przemysłowe, a także zajmował się planowaniem ekspozycji dla takich marek jak Authentics, Established and Sons czy Bree. W czasie procesu twórczego eksperymentuje z różnymi materiałami oraz technologiami, starając się zgłębić ich ograniczenia. Jego projekty są proste, funkcjonalne i nowoczesne, a co najważniejsze – zaspokajają oczekiwania oraz potrzeby klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię