Kubek Mette Ditmer Circlo

CIRTUM09 Mette Ditmer Mette Ditmer
38.00 PLN

Special Price 38,00 zł

Normalna cena: 76,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CIRTUM09
Wymiary
10 x 10 cm
Materiały
Ceramika

Opis produktu

Co możesz zrobić z kubkiem Circlo? Umieścić w nim szczoteczki do zębów, przechowywać w nim tusze do rzęs. Lub....posadzić uroczy kaktus. Ewentualnie mieć go na podorędziu gdy trzeba przepłukać gardło. Akcesoria łazienkowe Circlo będą się doskonale prezentować w minimalistycznych łazienkach. Zestawienie czerni i bieli jest na tyle uniwersalne, że zagra dobrze z każdym kolorem.

Kolekcja: Mette Ditmer Circlo

Zobacz kolekcję

Marka

Mette Ditmer jest duńską projektantką, która sygnuje własnym nazwiskiem linię akcesoriów łazienkowych. Wszystkie jej kolekcje posiadają oryginalny, niepowtarzalny styl i zostały zaprojektowane przez nią osobiście. Mette Ditmer przykłada szczególną wagę do pomysłu i jakości, dlatego opracowane przez nią przedmioty są częściowo wykonywane ręcznie z unikalnych i stylowych kruszców, jak granit czy alabaster. Zamienić akcesoria łazienkowe w dzieła sztuki - to nie jest łatwe. Mette Ditmer się udało.

Projektant

Matte Ditmer uważa, że w projektowaniu to szczegóły odgrywają największą rolę – podobnie jak w życiu. Część pracy wykonuje ręcznie, aby dopracować wszystko do perfekcji. Często sięga po unikatowe materiały, takie jak granit czy alabaster, starannie dobiera wzory oraz detale. Zwraca szczególną uwagę na kształty i kolory, ale najistotniejszy jest dla niej sam pomysł oraz jakość wykonania. Dzięki takiemu podejściu jej prace są staranne i wyraziste. W 1995 r. założyła własną firmę, która specjalizuje się w projektowaniu akcesoriów łazienkowych, a także sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia domu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię