Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, anodowana czereśnia

4516001 Sigor Sigor
689.00 PLN
689,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4516001
Wymiary
38 x 11 x 11 cm
Materiały
Anodowane aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, anodowana czereśnia jest produktem stworzonym dla osób, którym zależy na połączeniu estetyki z funkcjonalnością. Ta przenośna lampa ma wbudowaną baterię, co pozwala na od 12 do 24 godzin nieprzerwanej pracy, w zależności od stopnia przyciemnienia światła. To sprawia, że lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie może być zabrana wszędzie, także w miejsca, w których nie ma dostępu do gniazdka.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, anodowana czereśnia pozwala na regulację jasności światła. Dzięki temu możesz dostosować jego parametry do swoich potrzeb w danej chwili. Dzięki temu ta mobilna lampa może Ci służyć zarówno jako oświetlenie miejsca pracy, jak i miejsca do wieczornego relaksu – także w ogrodzie czy na tarasie. Klasa szczelności IP54 sprawia, że lampie nie zaszkodzą rozpryski wody, na przykład pierwsze krople deszczu.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie to także świetny wybór dla osób, którym zależy na designie elementów wyposażenia. Produkt jest dostępny w minimalistycznej i geometrycznej formie, która będzie świetnie pasować do nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię