Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, ciemnoniebieski

4516201 Sigor Sigor
560.00 PLN
560,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4516201
Wymiary
38 x 11 x 11 cm
Materiały
Malowane proszkowo aluminium
Zalecane źródło światła
LED 2,2 W

Opis produktu

Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, ciemnoniebieski to oświetlenie, które możesz zabrać ze sobą właściwie wszędzie. Ta lampa ma wbudowaną baterię, która pozwala na od 12 do 24 ciągłej pracy, bez konieczności szukania gniazdka elektrycznego. Dzięki temu lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie posłuży Ci zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie albo pomieszczeniu, w którym nie ma wolnych gniazdek elektrycznych.


Lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie, ciemnoniebieski to świetna propozycja do pomieszczeń nowoczesnych i minimalistycznych. Charakterystyczny „bryłowy” design produktu świetnie uzupełni takie aranżacje, ale będzie pasował także do innych pomieszczeń, w których chcesz ustawić lampę bezprzewodową.


Klasa szczelności obudowy to IP54, co oznacza, że lampa bezprzewodowa Sigor Nuindie jest odporna na zachlapanie wodą (nie nadaje się jednak do regularnego kontaktu z nią, dlatego nie używaj jej w trakcie ulewy!).


Funkcja ściemniania światła pozwoli Ci szybko dostosować je do warunków i oczekiwań.

Marka

Firma SIGOR od 1937 roku jest synonimem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych oraz wywwodzi się z Niemiec.

Marka SIGOR prezentuje najwyższą jakość w zakresie jakości światła i żywotności produktu. Każda lampa otrzymuje gwarancję (lampy LED 2 lata). Sigor współpracuje z wiodącymi ośrodkami produkcyjnymi na całym świecie.

W ofercie Sigor znajdziesz przede wszystkim funkcjonalne i innowacyjne lampy Nuindie. Dzięki temu, że są bezprzewodowe, lekkie i ergonomiczne możesz je przenosić w dowolne miejsce. Niech lampa Sigor towarzyszy Ci gdziekolwiek jesteś!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię