Lampa stołowa Seletti Monkey Sitting biała

14882 Seletti Seletti
1194.00 PLN
1 194,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14882
Wymiary
34 x 30 x 32 cm
Materiały
Polyresin
Zalecane źródło światła
LED E14 (w zestawie)

Opis produktu

Lampa stołowa Seletti Monkey Sitting biała
Uważaj, żeby nie dostać małpiego rozumu!
Lampa Seletti Monkey naprawdę przyprawia o szaleńczą chęć jej posiadania! Nieograniczona wyobraźnia projektanta zaowocowała powstaniem dekoracji, która nie tylko szokuje ale i bawi.

Siedząca małpa trzyma żarówkę w łapce niczym pochodnię ... zupełnie tak, jakby chciała oświetlić to, co znajduje się nad nią - może w poszukiwaniu bananów na drzewie? Jeśli pozwolisz tej małpce zamieszkać w swoim domu, wynagrodzi Ci to przywołując senne marzenia o tropikalnych wakacjach.
Lampa nadaje się do użytku zewnętrznego.
Do kolekcji lamp Seletti Monkey zaprojektowano specjalne klosze, dzięki którym małpki można w dowolnej chwili '' udomowić '' i kontrolować światło emitowane przez żarówkę.

Zalecane źródło światła LED E14 40 W, max. 230 V. Żarówka w zestawie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
didi 31.01.2018
Lampa robi wrażenie, choć nie jest jakoś mega starannie wykończona.