Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse S

693524 Kähler Kähler
141.00 PLN
141,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693524
Wymiary
12x8,5x8,5 cm
Materiały
Glina

Opis produktu

Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse S to dekoracja przygotowana z myślą o fanach świat. Niewielki lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse S został przygotowany z kamionki, a jego elementy, np. okna, były wycinane ręcznie. Dwa rodzaje wykończenia – matowe i błyszczące – sprawiają, że produkt świetnie imituje prawdziwy, lukrowany domek z piernika.
Wnętrze dekoracji jest glazurowe, a przez to błyszczące. Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse S dzięki temu świetnie odbija światło świec. Niewielki rozmiar sprawia, że ozdoba sprawdzi się w niedużych wnętrzach.
Lampion domek Kähler Gingerbread Lighthouse S zostało przygotowane jako dekoracja i miejsce do zapalenia świeczki. Sprawdzi się jednak również w formie podarunku dla wielbiciela zimy i świąt.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię