Łyżka cedzakowa Joseph Joseph Scoop Plus 34 cm, czarna

10066 Joseph Joseph Joseph Joseph
75.00 PLN
75,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10066
Wymiary
34 x 13 x 5,5 cm
Materiały
Nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Duża, czarna łyżka cedzakowa Joseph Joseph Scoop Plus w kolorze czarnym to wielofunkcyjne narzędzie kuchenne – służy nie tylko do wyławiania, czerpania i odcedzania produktów.

Może pełnić inne odpowiedzialne funkcje: pomagać przy smażeniu albo przy serwowaniu dań – np. makaronu, kasztanów, gotowanych warzyw, krewetek, muli...
Silikonowe wykończenia na rączkach nadają powierzchni non-stick. Ma specjalne wypustki aby ją można było oprzeć o brzeg garnka. Na końcu rączki znajduje się otwór, dzięki któremu łyżkę można zawiesić na haczyku.
Odporna na temperaturę do 200 stopni C.
Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię