Miarka kuchenna Raeder add a little love

90552 Raeder Raeder
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90552
Wymiary
ok.120 ml [poj.]
Materiały
Porcelana, wewnątrz szkliwiona

Opis produktu

Miarka kuchenna Raeder add a little love to praktyczny dodatek do Twojej kuchni. Miarka kuchenna Raeder add a little love na skalę do 120 ml, dlatego sprawdzi się na przykład do niewielkich deserów albo przygotowania idealnej kawy z mlekiem. To rzecz niezbędna w każdej kuchni!
Miarka kuchenna Raeder add a little love została przygotowana z porcelany, która od środka pokryta jest warstwą szkliwienia. W efekcie jest łatwa w czyszczeniu, nie brudzi się i nie farbuje. Miarka pozostaje higieniczna przez cały okres użytkowania!
Z uwagi na wyjątkowy materiał wykonania i wygląd miarka kuchenna Raeder add a little love będzie idealnym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza, np. w stylu glamour albo angielskim. Możesz też podarować ją komuś jako prezent np. na parapetówkę.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię