Misa do mieszania ciasta Emile Henry 3,5 l, kremowa

EH026563 Emile Henry Emile Henry
299.99 PLN
299,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH026563
Wymiary
27 x 22 x 14,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Misa do mieszania ciasta Emile Henry 3,5 l kremowa to praktyczne naczynie, które ułatwi Ci mieszanie składników łyżką, wyrabianie ciasta, ubijanie białek, czy miksowanie produktów. Misa do mieszania ciasta Emile Henry 3,5 l kremowa została wykonana z ceramiki. Jest trwała i odporna na uszkodzenia. Wyposażono ją w praktyczną wylewkę, a także skos u podstawy, który pozwala utrzymać miskę przechyloną.


Pojemność naczynia wynosi 3,5 l. Długość 27 cm, szerokość 22 cm, a wysokość – 14,5 cm. Misa Emile Henry nadaje się do mycia w zmywarce, a także do podgrzewania w mikrofalówce. Produkt wyprodukowano we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów dot. jakości. To doskonałe połączenie stylu i jakości.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię