Miska na przekąski Eno Studio Ø 18 cm

SB01EN016000 Eno Studio Eno Studio
91.30 PLN

Special Price 91,30 zł

Normalna cena: 166,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 166,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SB01EN016000
Wymiary
Ø 18 cm
wysokość 18 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Oryginalna i nieco surowa w wyrazie miska na przekąski: z krótkim, krągłym uchwytem w samym środku, dzięki czemu można ją łatwo przenosić i podawać tym, którzy siedzą na drugim końcu stołu. Całość wykonana z litego, bukowego drewna i zachowana w naturalnej kolorystyce. Robi wrażenie!
Produkty marki Eno Studio wyróżniają się wzorowym wykonaniem, wysoką jakością materiałów, minimalnym wpływem na środowisko i faktem, że są projektowane przez najbardziej aktualnych i utalentowanych projektantów obecnych czasów.

Marka

Francuska marka Eno Studio tworzy piękne i niezwykle poetyczne przedmioty, które projektowane są przez najbardziej utalentowanych projektantów obecnych czasów. Eno Studio z uwagą śledzi bieżące trendy wzornicze i jest zawsze gotowe zaproponować ich oryginalne interpretacje. 

Projektant

Sebastian Bergne to brytyjski projektant, który potrafi przekształcić przedmioty codziennego użytku w rzeczy wyjątkowe i unikatowe. Tym, co go wyróżnia jest ogromna wszechstronność – w jego portfolio można znaleźć różne produkty, ponieważ nie ogranicza się do jednej dziedziny projektowania. Nie lubi dużo opowiadać o procesie twórczym – uważa, że gotowy produkt powinien mówić sam za siebie. Bergne założył dwa studia projektowe: w Londynie i Bolonii. Do jego klientów należą takie firmy jak Authentics, Epson, Moulinex, Swarovski, Tefal. Jego prace znajdują się w stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię