Naczynie do gotowania kukurydzy Lékué

0204100A05M150 Lékué Lékué
91.00 PLN
91,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0204100A05M150
Wymiary
Długość: 21,8 cm
Szerokość: 21,8 cm
Wysokość 9,3 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie

Opis produktu

Funkcjonalny gadżet kuchenny od hiszpańskiej marki Lékué – naczynie do gotowania kukurydzy. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od szkodliwych związków BPA. W zestawie znajdują się: pojemnik, pokrywka oraz cztery uchwyty, przeznaczone do mocowania po obu stronach kolby. Dzięki specjalnym "kolcom" można bez trudu obracać kukurydzę, co znacznie ułatwi jej doprawienie i spożycie. Naczynie jest przeznaczone do kuchenki mikrofalowej i pozwala na ugotowanie dwóch kolb jednocześnie. Czas przygotowania kukurydzy do zaledwie 5-7 minut.

Można myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię