Nóż do sera Koziol Kant, biały

3213525 Koziol Koziol
19.50 PLN

Special Price 19,50 zł

Normalna cena: 39,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 23,40 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3213525
Wymiary
8,7 x 23 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oryginalny,biały nóż do sera, który dzięki formie tasaka i szerokiemu ostrzu doskonale nadaje się do krojenia sera w kawałkach. Szeroki uchwyt pozwala wygodnie trzymać nóż, a lekkie wcięcia na ostrzu sprawiają, że ser nie przykleja się do niego w czasie krojenia.
Stworzony zarówno do bardzo twardych jak i miękkich serów.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemiecka tradycja produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Wolne od melaminy i BPA.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Projektant

Według Serge Atallaha design jest bardzo ważną częścią naszego życia. Nie musi szukać inspiracji, ponieważ znajduje ją niemal wszędzie – w książkach, filmach oraz ludziach. Jego styl charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i poczuciem humoru. Projektując, stara się dodawać nowe funkcje do dobrze znanych przedmiotów. Założył własne studio i zatrudnia szereg specjalistów, dzięki którym firma może działać na różnych polach architektury i wzornictwa. Do jego klientów należą m.in. Koziol, Ligne Roset, Renault, McDonald’s, Euro Disneyland w Paryżu, a także Normann Copenhagen.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię