Nóż Oroshi Bunmei 24 cm

1805240 Bunmei Bunmei
515.00 PLN
515,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1805240
Wymiary
Długość całkowita: 39 cm, długość ostrza: 24 cm
Materiały
stal nierdzewna molibdenowo – wanadowa, drewno magnolii
Ograniczenia

Opis produktu

Niezawodny nóż Oroshi Bunmei. Nóż Oroshi jest znany też pod nazwą Mioroshi Deba i służy głównie do filetowania i oprawiania średnich lub dużych ryb. Ma dłuższe i węższe ostrze niż standardowa Deba dlatego, świetnie się nadaje do plastrowania filetów rybnych lub mięsa i może godnie zastąpić nóż Yanagi. Doświadczeni japońscy kucharze często wykorzystują ten stosunkowo ciężki nóż podczas podstawowych prac kuchennych. Pracuje się nim szybko i skutecznie, minimalizując straty części jadalnych przygotowywanych produktów.
Noże marki Bunmei są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy potrzebują w pracy specjalistycznych narzędzi. Rękojeści noży Bunmei zostały wykonane ze szlachetnego drewna magnolii, które nie ślizgają się w dłoni. Klingi wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej z dodatkiem molibdenu i wanadu, dzięki czemu noże zachowują ostrość przez długi czas. Tradycyjne rękojeści w kształcie litery D gwarantują komfortowy chwyt, a szlif jednostronny nie ma sobie równych w pracy z surowymi rybami i mięsem.

Marka

Marka Bunmei to siostra znanego na całym świecie prodcenta noży Global. Dzieło firmy Yoshikin, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją doskonałych noży kuchennych. W ofercie marki znajdziesz noże pzeznaczone są dla profesjonalistów, którzy potrzebują w pracy specjalistycznych i niezawodnych narzędzi. Rękojeści noży Bunmei zostały wykonane ze szlachetnego drewna magnolii, które zapewnia dobry chwyt. Klingi wykonano z wysokowęglowej stali nierdzewnej z dodatkiem molibdenu i wanadu, dzięki czemu noże zachowują ostrość przez długi czas. Tradycyjne rękojeści w kształcie litery D gwarantują komfortowy chwyt, a szlif jednostronny nie ma sobie równych w pracy z surowymi rybami i mięsem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię