Otwieracz do butelek Georg Jensen Elephant

3581240 Georg Jensen
149
149,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3581240
Wymiary
5,8 x 4,3 cm
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Wyjątkowy przedmiot z kolekcji Elephant od znanej marki Georg Jensen. W 1987 roku J?rgen M?ller i jego wnuk zaprojektowali otwieracz do butelek w kształcie słonia, który stał się sławny na skalę światową. Wykonany został z solidnego aluminium, dlatego ma eleganckie wykończenie. Piękny i maksymalnie funkcjonalny gadżet, który z łatwością usunie kapsel. Dzięki małym rozmiarom zmieści się w każdej szufladzie oraz kieszeni....
Wyjątkowy przedmiot z kolekcji Elephant od znanej marki Georg Jensen. W 1987 roku J?rgen M?ller i jego wnuk zaprojektowali otwieracz do butelek w kształcie słonia, który stał się sławny na skalę światową. Wykonany został z solidnego aluminium, dlatego ma eleganckie wykończenie. Piękny i maksymalnie funkcjonalny gadżet, który z łatwością usunie kapsel. Dzięki małym rozmiarom zmieści się w każdej szufladzie oraz kieszeni.

Marka

Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, akcesoria dekoracyjne ze szkła i stali. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W owej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię