Patera Alessi Trellis biała

SK01 W Alessi Alessi
306.00 PLN

Special Price 306,00 zł

Normalna cena: 340,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 340,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SK01 W
Wymiary
Wysokość 4 cm
28,4 x 28,4 cm
Materiały
Stal szlachetna kolorowana, żywica epoksydowa
Wykończenie
matowe
Ograniczenia

Opis produktu

Dostojeństwo bieli i stalowa wytrzymałość! Ta minimalistyczna w wyrazie i perfekcyjna w wykonaniu patera Alessi Trellis doskonale podkreśli owoce i ciasta podawane na niej na stół. Charakterystyczne, lekko wygięte nóżki „unoszą” całość nad powierzchnią obrusu sprawiając, że wygląda to naprawdę ciekawie. W środku znajduje się lekkie wgłębienie, które zapobiega zsuwaniu się ciast i owoców na stół.
Subtelnie delikatna – niezwykle mocna.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Scott Klinker to projektant przemysłowy związany z Cranbrook Academy of Art. Jego prace nawiązują do tradycji tej uczelni, zgodnie z którą design jest ściśle połączony ze sztuką i rzemiosłem. Projekty Klinkera są bardzo interesujące – wprowadza do nich elementy architektury i rzeźby. Jest przedstawicielem nowoczesnego designu, który polega na poszukiwaniu nowych form w celu zaspokojenie zmieniających się potrzeb. Założył studio, zajmujące się projektowaniem mebli, oświetlenia oraz przedmiotów codziennego użytku. Stworzył Spaceframe Builders Kit – modułową zabawkę dla dzieci, którą można dowolnie przekształcać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię