Podgrzewacz do dzbanka Stelton Theo

X-631 Stelton Stelton
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-631
Wymiary
Ø 15 cm
wysokość 7 cm

Opis produktu

Z podgrzewaczem do dzbanka Stelton Theo picie herbaty stanie się codziennym, odprężającym rytuałem. Ten funkcjonalny gadżet pozwoli dłużej utrzymać ciepło świeżo zaparzonej herbaty. Wystarczy umieścić w podgrzewaczu świecę tealight, a następnie położyć na nim dzbanek z herbatą. Otwory w ściankach podgrzewacza pozwolą obserwować płomień palącej się świecy – przyjemna atmosfera gwarantowana!

Podgrzewacz pasuje do dzbanka Stelton Theo (do kupienia osobno).

Kolekcja Theo została nagrodzona w 2015 roku iF Design Aword.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię