Podstawka na jajka Seletti Fine Porcelain

10644 Seletti Seletti
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10644
Wymiary
Wysokość 6,5 cm
15,2 x 10 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Oryginalna podstawka na jajka – dzięki porcelanowemu wykonaniu prezentuje się bardzo ładnie i można w niej z powodzeniem podać jajka gotowane na twardo, lub kolorowe pisanki ozdabiające wielkanocny stół. Na 6 jaj.
Seletti – włoski temperament w tworzeniu niezwykłych akcesoriów i dodatków do wnętrz. Fantazja projektów rozpoznawalna od 1964 roku!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
malami 01.02.2018
Uwielbiam tę markę za pomysły. Cała kolekcja jest świetna. "wielorazowa jednorazowość". Super