Pojemnik kuchenny Rig-Tig, 20 x 20 x 5,5 cm

Z00008 Rig-Tig Rig-Tig
94.00 PLN
94,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00008
Wymiary
Wysokość 5 cm
20 x 10 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, drewno
Ograniczenia

Opis produktu

Nowoczesny, niski pojemnik kuchenny marki Rig-Tig z drewnianą pokrywką, która skutecznie zabezpiecza zawartość przed dostawaniem się do niej kurzu czy wilgoci. Do przechowywania produktów sypkich, ciasteczek, słodkości i innych rzeczy, które w kuchni dobrze jest mieć pod ręką. Zaprojektowany w duchu skandynawskiego minimalizmu i prostoty.
Wszystkie produkty duńskiej marki Rig-Tig w trosce o środowisko pakowane są w maksymalnie uproszczone, biodegradowalne opakowania, które nadają się do dalszego recyklingu. Doskonała równowaga funkcji i konstrukcji produktów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię