Pojemnik na herbatę Stelton Scoop 300 g

511 Stelton Stelton
199.00 PLN
199,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 7 - 10 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
511
Wymiary
Szerokość: 16,2 cm
długość: 9 cm
wysokość: 23,5 cm
pojemność: 300 g
Materiały
stal nierdzewna

Opis produktu

Elegancki pojemnik na herbatę Stelton Scoop 300 g wykonany ze stali nierdzewnej - trwały i odporny na zarysowania. Połyskujący materiał kontrastuje z jasną, drewnianą pokrywką. Umieszczono tam miarkę, która pozwoli odmierzyć odpowiednią ilość herbaty i przygotować aromatyczny napój. Gumowa uszczelka zapobiega wietrzeniu zawartości. Funkcjonalny pojemnik będzie pięknie prezentować się na kuchennym blacie. Dostępny także pojemnik o pojemności 500 g.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię