Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm jadeitowy

B0816755 Serax Serax
136.50 PLN

Special Price 136,50 zł

Normalna cena: 195,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 156,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B0816755
Wymiary
Długość: 35 cm
szerokość: 16 cm.
Materiały
Szkło prasowane.

Opis produktu

Elegancki półmisek do serwowania ryb to propozycja od belgijskiej marki Serax. Naczynie zostało wykonane z prasowanego szkła o jadeitowym zabarwieniu. Na owalnym talerzu można podać pieczoną rybę, niewielkie przekąski albo rybne przystawki. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, spotkań w rodzinnym gronie albo uroczystych kolacji. Fish&Fish to seria szklanych naczyń, które wyróżniają się zieloną kolorystyką i charakterystycznym motywem... ryby! Kolekcja jest dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Navone bardzo często nawiązuje do kultury oraz tradycji różnych krajów. Tym razem zainspirowała się przedmiotami produkowanymi w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych. Podczas gdy kraj przechodził ogromny kryzys gospodarczy, w Sandwich, w stanie Massachusetts, zaczęła rozwijać się firma, specjalizująca się w wyrobach ze szkła. Najpopularniejszym tworzywem było szkło w trzech odsłonach – zielonej, mlecznej oraz transparentnej. Solidne naczynia zaczęły wzbogacać amerykańskie gospodarstwa domowe, kawiarnie, puby oraz restauracje. Kolekcja Fish&Fish to wyraźne nawiązanie do tamtego okresu oraz hołd złożony w stronę ówczesnego wzornictwa przemysłowego.

Można myć w zmywarce.

Kolekcja: Serax Fish & Fish

Zobacz kolekcję

Marka

Projektant

Paola Navone to znana, włoska projektantka i architektka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się również wystrojem wnętrz, tworzeniem scenografii, organizowaniem wystaw i imprez. Współpracowała z takimi markami jak Serax, Alessi, Swarovski, Armani Casa, Driade, Orizzonti czy Roche Bobois. Paola tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znaleźć można m.in. meble, tekstylia, ceramikę, biżuterię oraz lampy. Znakiem rozpoznawczym Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Anna 13.02.2018
Do ryb w sam raz, pięknie wygląda na stole, bardzo uspokajająca zielona barwa. Cała seria fantastycznie się razem prezentuje.