Rękawice do boksu Seletti Boxitalia duże

_09453 Seletti Seletti
233.60 PLN

Special Price 233,60 zł

Normalna cena: 292,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 292,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_09453
Materiały
Skóra

Opis produktu

Duże, skórzane rękawice do boksu z charakterystycznym wykończeniem napisem „Box Italia”. Doskonałe połączenie najlepszych materiałów, szycia i wygody, która ułatwi codzienne treningi bokserskie. Rękawice zaprojektowano tak, by łączyły twardość niezbędną na treningach z miękkością pozwalającą na ich komfortowe używanie. W stylu vintage.
Seletti – włoski temperament, fantazja i kreatywność pomysłów! Tradycja i pasja od 1964 roku.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię