Ring adwentowy Philippi

283001 Philippi Philippi
225.90 PLN

Special Price 225,90 zł

Normalna cena: 251,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 251,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
283001
Wymiary
Ø 40 cm
Materiały
Karton

Opis produktu

Czas zacząć adwentowe odliczanie!
Czerwony, widoczny z daleka ring adwentowy pozwoli szybko i łatwo przestawiać daty kolejnych dni aż do finałowej Wigilii Bożego Narodzenia. Podwieszany na tasiemkach – można go umieścić w centralnym miejscu salonu, ale i gdzieś z brzegu pomieszczenia. Dekoracja i praktyczny licznik w jednym.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Prostota, elegancja i praktyczność to niewątpliwie duże zalety projektów Christiana von Ahn'a. Inspiracji poszukuje w wielu różnych miejscach, dlatego stworzone przez niego przedmioty wyróżniają się kreatywnością i artystycznym podejściem do tematu. Założył swoje własne studio w Hamburgu, które zajmuje się projektowaniem wnętrz i akcesoriów wyposażenia domu, a także rozbudową i przebudową budynków. W zaprojektowanych przez niego domach, restauracjach czy kawiarniach widoczna jest prostota oraz dyskretna elegancja, a wszystkie kolory, linie, kształty oraz materiały tworzą spójną, harmonijną przestrzeń.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię