Stojak na parasole Seletti Umbrella

08125 Seletti Seletti
379.00 PLN
379,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
08125
Wymiary
Wysokość 54 cm
22 x 22 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Designerski stojak na parasole: w białym kolorze, który przełamano zdecydowaną, czarną kreską ramy, napisem „umbrella” na jednej ze ścianek i rysunkami kropli wody na drugiej.
Będzie kapitalnie wyglądał postawiony w domu, hall’u restauracji czy w recepcji hotelowej. Nowoczesny kształt i wykończenie na wysokim poziomie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
natka 30.01.2018
Starannie wykonane, jestem zadowolona z zakupu.