Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml, lawenda-melisa-mandarynka

3.3 Laboratorium Dobrego Nastroju Laboratorium Dobrego Nastroju
55.00 PLN
55,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3.3
Wymiary
Pojemność: 120 ml
Materiały
szkło

Opis produktu

Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml lawenda-melisa-mandarynka to ręcznie wylewana świeca z wosku sojowego. Jest on bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i człowieka. Pali się wolniej niż parafinowe odpowiedniki, dzięki czemu służy przez dłuższy czas.


Wosk sojowy jest doskonałym nośnikiem zapachu. W składzie świecy znajdują się naturalne wyciągi z roślin, w tym m.in. z lawendy, melisy czy mandarynki. Delikatne nuty relaksują i łagodzą napięcie.


Świeca sojowa Laboratorium Dobrego Nastroju 120 ml lawenda-melisa-mandarynka doskonale sprawdzi się podczas wieczorów i kąpieli. Tworzy niepowtarzalny klimat we wnętrzu i delikatnie rozświetla przestrzeń. Wysokiej jakości świeca sojowa jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Marka

Laboratorium Dobrego Nastroju to mała, polska, rzemieślnicza firma, która tworzy świece sojowe, świece do masażu, naturalne mydła oraz kule do kąpieli. Została stworzona przez Ewelinę i Łukasza, którzy traktują ją jako sposób na wyrażanie swoich ekologicznych wartości, potrzebę świadomego rozwoju i realizację marzeń. Lubią proste formy, minimalistyczny design, a inspiracje czerpią z codzienności, jak również podróży. Laboratorium stawia przede wszystkim na zdrowie, naturalne surowce, wygodę użytkowania i przyjemną estetykę. Sami tworzą przemyślane receptury, produkują w małych partiach i wdrażają ideę zero waste nie tylko redukując opakowania, ale również zachęcając do używania wysokiej jakości produktów. W Laboratorium Dobrego Nastroju używa się tylko naturalnych składników, ufając przy tym w pełni, że będą one korzystne dla ciała i umysłu.

Produkty stworzone przez tą polską markę mają za zadanie pomóc Ci się zrelaksować i znaleźć chwilę dla siebie w ciągu zabieganych dni.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię