Świecznik Kähler Hammershøi 20 cm

693250 Kähler Kähler
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693250
Wymiary
Wysokość 10 cm
Szerokość 12,50 cm
średnica 9 cm
pojemność 0,33 l
Materiały
Fajans

Opis produktu

Świecznik Kahler Hammershoi 20 cm to świąteczna dekoracja, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom tego rodzaju ozdób. Świecznik Kahler Hammershoi 20 cm w subtelny sposób nawiązuje do klimatu świątecznego. Ten wyjątkowy produkt jest elementem większej kolekcji przygotowanej z myślą o tym okresie roku.
Świecznik Kahler Hammershoi 20 cm przygotowany został z fajansu pokrytego warstwą szkliwienia. Jest niezwykle elegancki i stylowy, a przy okazji, dzięki ręcznemu zdobieniu techniką akwarelową, w oczywisty sposób nawiązuje do świątecznych motywów.
Świecznik Kahler Hammershoi 20 cm został przygotowany z myślą o tradycyjnych świecach długich. Z uwagi na kształt dobrze sprawdzi się jednak również w dekoracjach typu stroiki, a także jako miejsce do prezentacji ciekawych kompozycji zimowych kwiatów.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię