Świecznik tealight Kähler Nobili, 19 cm, złoty

693520 Kähler Kähler
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693520
Wymiary
150x270 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Świecznik tealight Kahler Nobili, 19 cm, złoty wprowadzi świąteczny klimat do Twojego domu. Świecznik w kształcie stożka przypomina choinkę. Złoty kolor dodaje mu elegancji.

Świecznik tealight Kahler Nobili ma ręcznie wycięte otwory. Światło przez nie ożywa. W projekcie wykorzystano błyszczące, przyjemne w dotyku szkliwo, któremu przeciwstawiono surową, nieszkliwioną ceramikę.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię