Talerz deserowy Seletti Hybrid Sravasti Ø 20 cm

_09121 Seletti Seletti
189.00 PLN
189,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_09121
Wymiary
Ø 20 cm
Wysokość 1,3 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Talerz deserowy Seletti Hybrid Sravasti o średnicy 20 cm to bardzo oryginalny pomysł na zaserwowanie egzotycznych deserów swoim gościom.

Wyjątkowy pomysł i przepiękna realizacja! Ten talerz od marki Seletti o średnicy 20 cm będzie znakomicie wyglądał na eleganckim stole, podczas serwowania ciasta lub ciasteczek. Z jednej strony czerpiące z indyjskiego rękodzieła motywy, z drugiej barokowa wytworność bieli, jasnej zieleni i motywów roślinnych. To połączenie pozwala dostrzec kontrasty w dwóch odmiennych stylach, które mimo wszystko wspólnie tworzą ponadczasową dekorację, obok której nie sposób przejść obojętnie!

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Nazwa talerza Sravasti nawiązuje do nazwy miejscowości w Indiach z którego dziedzictwa kulturowego zaczerpnięto inspirację do stworzenia tego pięknego naczynia.

Dostrzeż dwie różne strony świata!

Talerz zostały zapakowane w bezpieczne, ekologiczne opakowanie, które świetnie nadaje się na oryginalny prezent.

Cechy produktu:

  • hybrydowy talerz stworzony z połączenia dwóch różnych naczyń,
  • z jednej strony forma ozdobiona motywami zaczerpniętymi z indyjskiej kultury, a z drugiej klasyczna biel, jasna zieleń i lekkie motywy roślinne,
  • oba elementy są ze sobą trwale połączenia i prezentują odmienne motywy artystyczne i historyczne,
  • talerz świetnie posłuży jako wyjątkowe naczynia do serwowania ciast lub innych deserów,
  • zapakowany w eleganckie pudełko.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię