Talerz Lyngby Rhombe Ø 23 cm, terracotta

201935 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
174.00 PLN
174,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201935
Wymiary
Wysokość 2,5 cm
Ø 23 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie
Gwarancja
2 lata
Opis gwarancji
Sprawdź w opisie

Opis produktu

Talerz Lyngby Rhombe o średnicy 23 cm, w kolorze tarracotta to najlepsze rozwiązanie na urozmaicenie swojej zastawy stołowej.

Talerz z serii Rhombe pozwoli w efektowny sposób podać Twoim gościom porcję domowego ciasta.

Charakterystyczny dla serii wzór nakładających się na siebie drobnych rombów, zdobi rant talerza, środek zaś pozostaje gładki. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.
Talerz o średnicy 23 cm został wykonany z wysokiej jakości porcelany odpornej na zarysowania, dzięki czemu możesz bez obaw myć go w zmywarce.

Intrygujący kolor na warstwowym, reliefowym wzorze rombów pięknie skomponuje się z klasycznym, białym nakryciem stołu. Staranne szkliwienie sprawia, że kolor jest niejednorodny i połyskliwy. Inne elementy z serii utrzymane w oryginalnej kolorystyce idealnie nadają się do tworzenia własnych, unikatowych barwowo kompozycji.

Cechy produktu: 

  • kolor - tarracotta
  • materiał - porcelana
  • średnica - 23 cm 
  • wysokość - 2,5 cm


Kolekcja Lyngby Rhombe to hołd dla klasycznej zastawy stołowej.
Przejrzyste, czyste linie, kredowo-biała porcelana przełamana modnymi kolorami i tradycyjny motyw zdobniczy stanowią intrygującą interpretację archiwalnych wzorów manufaktury Lyngby. Charakterystyczny dla tej serii wzór nakładających się na siebie, drobnych rombów, zdobi rant talerza, środek zaś pozostaje gładki. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.

Struktury rombów są budowane warstwowo - przy użyciu bardzo złożonego procesu technologicznego, którego znajomość posiada niewielu wytwórców porcelany. Reliefowe romby nadają serii ładny, klasyczny wygląd, zapewniają przyjemne wrażenia dotykowe i pewny, bezpieczny chwyt.

Elementy kolekcji Lyngby Rhombe objęte są 2-letnią gwarancją producenta obejmującą pęknięcia, odpryski i wady fabryczne. W przypadku jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków producent oferuje bezpłatny produkt zastępczy.

Aby skorzystać z wymiany gwarancyjnej należy dostarczyć do nas produkt, dokument gwarancji (dołączany do produktu) wraz z oryginalnym dowodem zakupu.

  • Gwarancja obejmuje uszkodzenia, odpryski i wady fabryczne, pod warunkiem, że produkt jest używany zgodnie z przeznaczeniem
  • Gwarancja nie obejmuje umyślnych uszkodzeń ani ogólnego zużycia i nie uprawnia do zwrotu pieniędzy


Sklep Czerwona Maszyna zastąpi produkt takim samym, lub podobnym przedmiotem. Jeśli produkt zostanie wymieniony zgodnie z gwarancją, rozpocznie się nowy dwuletni okres gwarancji. Koszty transportu lub dostawy związane z roszczeniem z tytułu gwarancji ponosi Konsument.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię