Talerz Seletti Diesel Cosmic Diner Titan Ø 26,5 cm

10826 Seletti Seletti
301.00 PLN
301,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10826
Wymiary
Ø 26,5 cm
głębokość: 3 cm.
Materiały
Porcelana.
Zastosowanie

Opis produktu

Kosmos na talerzu? Kolekcja naczyń Seletti Diesel Cosmic Diner jest dosłownie… nieziemska! Prezentowany talerz został nazwany na cześć Tytana – największego księżyca Saturna. Naczynie idealnie sprawdzi się do serwowania sałatek albo dań głównych. Każda potrawa podana na talerzu Titan zyska oryginalną i efektowną oprawę. Talerz jest dostępny w kilku wzorach, które nawiązują do kolorystyki i struktury wybranych planet.
Wszystkie talerze należące do kolekcji Seletti Cosmic Diner można myć w zmywarce, i używać w kuchence mikrofalowej.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię