Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro

20105 Joseph Joseph Joseph Joseph
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20105
Wymiary
7,8 x 7,8 x 16 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro to prosty sposób na urozmaicenie tradycyjnych potraw oraz przygotowanie efektownych dekoracji. Gadżet został wyposażony w dwa spiralne ostrza o różnej grubości oraz praktyczną tarkę do sera i warzyw. Akcesorium posiada także pokrywkę z prowadnicami oraz przezroczysty pojemnik, w którym zbierane są powstałe spirale i wiórki. Spiro jest bardzo łatwa w obsłudze, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca w szafce kuchennej.

Sposób użycia: Pokrój jedzenie na proste kawałki z płaskimi końcami (o wymiarach ok. 8 x 4 cm). Wybierz odpowiednie ostrze. Umieść produkt na środku tarczy i dociśnij. Umieść wieko na górze i wprowadź prowadnice do szczelin. Kręć pokrywą w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i dociskaj, aby powstały spirale. Jeśli chcesz przygotować długie spirale, upewnij się, że produkt jest umieszczony na środku tarczy. Spirale z warzyw nasączonych wodą, takich jak cukinia, należy osuszyć papierowym ręcznikiem.

Ostrzeżenie: Trzymaj palce w bezpiecznej odległości od ostrzy (podczas krojenia i czyszczenia). Zawsze przechowuj ostrza wewnątrz pojemnika. Usuń pożywienie z pojemnika po zakończeniu procesu. Pojemnik nie nadaje się do przechowywania żywności. Tarkę można myć w zmywarce (w górnej półce, w temperaturze 50°C).

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię