Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro

20105 Joseph Joseph
99
99,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20105
Wymiary
7,8 x 7,8 x 16 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro to prosty sposób na urozmaicenie tradycyjnych potraw oraz przygotowanie efektownych dekoracji. Gadżet został wyposażony w dwa spiralne ostrza o różnej grubości oraz praktyczną tarkę do sera i warzyw. Akcesorium posiada także pokrywkę z prowadnicami oraz przezroczysty pojemnik, w którym zbierane są powstałe spirale i wiórki. Spiro jest bardzo łatwa w obsłudze, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca ...
Tarka spiralna Joseph Joseph Spiro to prosty sposób na urozmaicenie tradycyjnych potraw oraz przygotowanie efektownych dekoracji. Gadżet został wyposażony w dwa spiralne ostrza o różnej grubości oraz praktyczną tarkę do sera i warzyw. Akcesorium posiada także pokrywkę z prowadnicami oraz przezroczysty pojemnik, w którym zbierane są powstałe spirale i wiórki. Spiro jest bardzo łatwa w obsłudze, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca w szafce kuchennej.

Sposób użycia: Pokrój jedzenie na proste kawałki z płaskimi końcami (o wymiarach ok. 8 x 4 cm). Wybierz odpowiednie ostrze. Umieść produkt na środku tarczy i dociśnij. Umieść wieko na górze i wprowadź prowadnice do szczelin. Kręć pokrywą w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i dociskaj, aby powstały spirale. Jeśli chcesz przygotować długie spirale, upewnij się, że produkt jest umieszczony na środku tarczy. Spirale z warzyw nasączonych wodą, takich jak cukinia, należy osuszyć papierowym ręcznikiem.

Ostrzeżenie: Trzymaj palce w bezpiecznej odległości od ostrzy (podczas krojenia i czyszczenia). Zawsze przechowuj ostrza wewnątrz pojemnika. Usuń pożywienie z pojemnika po zakończeniu procesu. Pojemnik nie nadaje się do przechowywania żywności. Tarkę można myć w zmywarce (w górnej półce, w temperaturze 50°C).

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię