Wizytownik Troika My Amor

CDC10-A086 Troika Troika
79.99 PLN
79,99 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CDC10-A086
Wymiary
9,3 x 5,9 x 0,6 cm
waga 55g
Materiały
Stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Piękny wizytownik z wieczkiem w całości pokrytym motywem „My Amor” – zabawnym amorkiem strzelającym z łuku! Natychmiast przykuwa uwagę, dzięki czemu wizytówka z niego podana na pewno nie umknie uwadze klienta. Całość wykonana z chromowanego metalu, z charakterystycznym połyskiem. Elegancja i spontaniczne fantazje w jednym!
Akcesoria Troika to doskonały pomysł na prezent. Wyszukane propozycje, indywidualny design i to coś, co przyciąga spojrzenia.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię