Wygaszacz do świeczek Alessi The Five Seasons Bzzz

MW67 Alessi Alessi
163.00 PLN
163,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MW67
Wymiary
Długość: 14,5 cm
szerokość: 3,5 cm
wysokość: 3,5 cm.
Materiały
Stop cynku i aluminium chromowany.

Opis produktu

Wygaszacz do świeczek Bzzz z kolekcji The Five Seasons to propozycja marki Alessi, by w elegancki sposób poradzić sobie ze zgaszeniem świecy. Ten zgrabny wygaszacz z delikatną rączką i główką w kształcie małego, chromowanego trzmiela pozwala zgasić świeczkę bez dymu i bez uszkodzenia knota. Jest doskonałą propozycją dla osób, które kochają ciepły blask świec i często z nich korzystają. Dzięki unikatowym kształtom może pełnić funkcję dekoracyjną. Wygaszacz do świeczek Alessi Bzzz bardzo dobrze sprawdzi się również w kolekcji osób korzystających ze świec zapachowych, które często lubią pozostawiać po sobie intensywny dym. Wygaszacz do świec Bzzz to część kolekcji The Five Seasons, której autorem jest ceniony projektant Marcel Wanders.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Marcel Wanders – projektant i dekorator wnętrz, który stał się znany na arenie międzynarodowej dzięki kultowemu krzesłu „Knotted Chair”. Jego projekty balansują na granicy sztuki i designu – są bardzo plastyczne, dynamiczne i efektowne. W 1995 r. otworzył własne studio projektowe w Amsterdamie. Jest jednym z założycieli i dyrektorem artystycznym marki Moooi. Wanders zajmuje się także projektowaniem luksusowych kolekcji limitowanych oraz dekorowaniem prywatnych rezydencji w Amsterdamie, Dżakarcie i na Majorce. Jego prace silnie oddziałują na emocje – bawią, zaskakują, a przede wszystkim inspirują.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię