Zawieszka świąteczna Flower in layers Rosendahl Karen Blixen 11,5 cm, srebrna

31526 Rosendahl Rosendahl
160.00 PLN
160,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
31526
Wymiary
12 x 1 x 11,5 cm [dł x szer x wys]
Materiały
stop cynku, posrebrzany

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Flower in layers Rosendahl Karen Blixen 11,5 cm, srebrna to ozdoba, która została przygotowana ze stopu cynku. Dzięki temu sama zawieszka jest trwała, w przeciwieństwie do klasycznych bożonarodzeniowych ozdób, które najczęściej wykonuje się ze szkła. To szczególnie ważna wiadomość, jeśli w Twoim domu mieszka kot – drzewka bożonarodzeniowe z takim lokatorem są zagrożone właściwie cały czas!

Zawieszka świąteczna Flower in layers Rosendahl Karen Blixen 11,5 cm, srebrna ma kształt serca, dzięki czemu świetnie pasuje do innych ozdób charakterystycznych dla tego okresu. Srebrny kolor tylko podkreśli przygotowane przez Ciebie dekoracje – świetnie współgra z innymi barwami, także bardziej żywymi czy nasyconymi.

Zawieszka świąteczna Flower in layers Rosendahl Karen Blixen 11,5 cm, srebrna to produkt, który został przygotowany ręcznie.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię