Zegar Georg Jensen 10 cm

3587584 Georg Jensen Georg Jensen
572.00 PLN
572,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3587584

Opis produktu

Zegar Georg Jensen o średnicy 10 cm to mniejsza wersja jednej z ikon designu autorstwa Henninga Koppela.

Minimalistyczna tarcza zegara jest biała, a odczytanie godziny umożliwiająca kontrastowe czarne wskazówki. Obramowanie okrągłej tarczy jest wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym.

Tarcza zegara jest pozbawiona tradycyjnych cyfr, zamiast nich pełne godziny są oznaczone czarnymi punktami, a minuty mniejszymi kropkami. Charakterystyczna tarcza bez cyfr stała się znakiem rozpoznawczym kolejnych kolekcji tworzonych przez Koppela.

Zegar zasilany jest na baterię AA, która jest do niego dołączona. Jego praca opiera się na mechanizmie kwarcowym. Precyzja zegara wynosi +/- 1 sekundę dziennie lub 15 sekund na miesiąc.

Cechy produktu:

  • tarcza oznaczona punktami zamiast cyfr
  • minimalistyczny zegar
  • mniejsza wersja kultowego projektu
  • zasilany na baterię AA
  • posiada solidny mechanizm kwarcowy

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię