Zegar NeXtime Mini Thumbs Up 21 cm, niebieski

5185 BL NeXtime NeXtime
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5185 BL
Wymiary
20,5 x 21 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Po prostu „I like it”! Oryginalny zegar ścienny w kształcie uniesionego do góry kciuka. Nowoczesny i bardzo pomysłowy – sprawdzi się nie tylko w pokoju Facebookowego fana, ale i w hallu czy w reprezentacyjnym miejscu firmy, które niesie sobą pozytywne emocje. Brak cyfrowego oznaczenia godzin w żaden sposób nie utrudnia odczytania aktualnego czasu – gruba wskazówka godzinowa, cieńsza minutowa i kreseczki w miejscu godzin pozwalają na intuicyjne sprawdzanie czasu.
Zasilanie: bateria AA.
Zegary NeXtime to inspirująca dekoracja do wnętrz domowych i firmowych – projektowane z pasją przez uznanych designerów. Holenderski styl!

Marka

NeXtime to holenderski lider sprzedaży zegarów w Europie. W swojej ofercie posiada wiele kolekcji tworzonych przez niezależnych designerów. Różnorodność oferty pozwoliła firmie NeXtime zaopatrzyć w swoje produkty szeroką gamę obiektów: banki, szkoły, restauracje i hotele. W procesie produkcji NeXtime używa materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, szkła, drewna oraz wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Dzięki temu zegary NeXtime służą nie tylko do odmierzania czasu, ale stanowią inspirujący element wystroju wnętrza.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię