Zegar ścienny Koziol Rosi czarny

2322526 Koziol Koziol
99.50 PLN

Special Price 99,50 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 119,40 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2322526
Wymiary
Ø 45 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Czarny zegar ścienny Koziol Rosi z nutką romantyzmu! Wspaniała propozycja do salonu, jadalni i stylowo aranżowanej sypialni. Tło zegara stanowią bajkowe sploty gałązek, które z jednej strony sięgają do inspiracji naturą, a z drugiej urzekają motywami listków w kształcie miniaturowych serc. Plus wyraziste, białe wskazówki i arabskie oznaczenie 4 godzin głównych.

Niemiecka marka Koziol słynie na świecie z wysokiej jakości swoich produktów. 100% biodegradowalnych materiałów pochodzących z recyklingu. Może posiadać niewielkie wady fabryczne.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię