Zestaw 3 desek do krojenia Joseph Joseph Nest 26 x 35 cm, szary

60147 Joseph Joseph Joseph Joseph
419.00 PLN
419,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
60147
Wymiary
25,9 x 35,5 x 7,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 3 desek do krojenia Joseph Joseph Nest 26 x 35 cm szarych to unikalne akcesoria, dedykowane osobom kochającym porządek w kuchni. Dzięki gustownemu, srebrnemu stojakowi, deski umieszczone są w jednym, przeznaczonym im miejscu. Nie ma więc więcej mowy o bałaganie na blacie, czy stole. Szary kolor desek w połączeniu ze srebrnym nadaje elegancji kompletowi, ale i minimalistycznej uniwersalności.

Deski Joseph Joseph Nest, każda innego, dużego rozmiaru, mają fakturowaną, szarą powierzchnię. Wykonane są z tworzywa sztucznego, które nie niszczy ostrzy. Zarówno deski, jak i stojak mają antypoślizgowe elementy, co pozwoli Ci na lepszą organizację kuchni - przedmioty pozostaną na swoim miejscu, a Ty unikniesz bałaganu. Ważne jest to, że kiedy deski umieszczone są w stojaku, nie przylegają do siebie, co sprzyja ich higienicznemu przechowywaniu. Deski możesz myć w zmywarce, stojak należy przecierać wilgotną ściereczką. 

 

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię