Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Silicone 6el.

10176 Joseph Joseph Joseph Joseph
279.00 PLN
279,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10176
Wymiary
32 x 13 x 13 cm (opakowanie)
Materiały
nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Silicone 6el. to akcesoria dla każdej nowoczesnej kuchni! W komplecie znajdziesz łyżkę do mieszania, łopatkę z otworem, szpatułkę, klasyczną łopatkę oraz wąską łyżkę cedzakową. Wszystkie elementy zostały umieszczone w komfortowym stojaku.


Akcesoria nadają się do mycia w zmywarce. Są odpowiednie również do delikatnych powierzchni nieprzywieralnych. Ich silikonowe główki są odporne na temperatury do 270 stopni, a nylonowe rączki – do 200 stopni.


Zestaw 5 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Silicone 6el. to doskonały design, smukłe formy i kompaktowa budowa. Każdy element posiada obciążnik i podpórkę, co ułatwia zachowanie higieny podczas gotowania.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię