Zestaw kuchenny Modus Design Home-Lab Gourmet Starter

MODUS-HOME-LAB-START Modus Design Modus Design
202.30 PLN

Special Price 202,30 zł

Normalna cena: 289,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 231,20 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 16 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MODUS-HOME-LAB-START
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Zestaw porcelany Home Lab Gourmet Starter z pewnością okaże się trafionym prezentem dla wszystkich miłośników kuchennych eksperymentów.

Home Lab Gourmet to linia naczyń przeznaczonych do używania w kuchni i serwowania na stół wykonana z białej porcelany. Zestaw składa się z 6 elementów o klasycznych, prostych formach. Wewnątrz menzurek i dzbanków Home Lab znajduje się oznaczenie pojemności. Dzięki temu naczynia znakomicie sprawdzają się podczas pieczenia ułatwiając odmierzanie składników. 

W zestawie znajdziesz:

  • miseczkę z profilowanymi w kształt lejka brzegami idealnymi do odmierzania przypraw,
  • dzbanek z praktycznym lejkiem i poręcznym uchwytem,
  • 2 menzurki różnej wielkości do dozowania płynnych składników,
  • tackę idealną do marynowania mięsa, ryb lub innych składników wyposażoną w lejek do odprowadzenia nadmiaru płynu,
  • moździerz z tłoczkiem do rozdrabniania ziaren.


Zestaw Home Lab można myć w zmywarce.

Wielu klientów przechowuje naczynia na otwartych kuchennych półkach i po prostu lubi na niego patrzeć! Home Lab produkowany jest w znakomitej polskiej fabryce porcelany w Ćmielowie. Autorem projektu jest Marek Cecuła, światowej klasy ceramik. Zestaw Home Lab Gourmet Starter to idealny propozycja na ślubny prezent.

Cechy produktu:

  • solidne wykonanie
  • ulatwiają odmierzanie składników potraw
  • łatwe w czyszczeniu
  • można myć w zmywarce.

Marka

Modus Design to polskie studio projektowe, które specjalizuje się w tworzeniu ceramiki użytkowej i dekoracyjnej. Produkty tej marki wyróżniają się starannie dobraną kolorystyką i nietuzinkowymi kształtami. Firma została założona w 1976 roku przez polskiego artystę, ceramika i projektanta – Marka Cecułę, który jest znany na arenie międzynarodowej. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych siedzibę przeniesiono z nowojorskiego SoHo do Kielc – rodzinnego miasta Cecuły. Od 2013 r. Modus Design jest częścią pracowni wzorniczej Ćmielów Design Studio.

Projektant

Marek Cecuła to polski artysta, ceramik, projektant oraz wykładowca akademicki, którego kariera osiągnęła międzynarodowy wymiar. Przebywał w Izraelu, Brazylii oraz Nowym Jorku, gdzie założył studio projektowe „Modus Design”, zajmujące się tworzeniem ceramiki dekoracyjnej oraz użytkowej. Pod koniec lat 90. przeniósł siedzibę firmy do rodzinnych Kielc, skąd realizuje projekty o zasięgu krajowym i globalnym. Otworzył także „Ćmielów Design Studio”, które specjalizuje się w wyrobach porcelanowych. W swoich pracach stara się znaleźć równowagę pomiędzy dekoracyjnym a funkcjonalnym charakterem przedmiotów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię