Zestaw miseczek na przekąski i tapas Stelton Pilastro

X-512 Stelton Stelton
278.00 PLN
278,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-512
Wymiary

Długość: 30,7 cm

Szerokość: 10,3 cm

Wysokość: 5,9 cm

Materiały
szkło
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw miseczek na przekąski i tapas Stelton Pilastro to komplet, który doskonale sprawdzi się na co dzień! Miseczki wyróżniają się prążkowanym wzorem, charakterystycznym dla serii Pilastro. Mogą być stosowane również z innymi elementami z tej kolekcji.


Miski nadają się do serwowania przekąsek, owoców, cukierków – ich zastosowanie to tylko Twoja indywidualna kwestia. Każda miseczka posiada 5,9 cm wysokości, 10,3 cm szerokości oraz 30,7 cm długości. Linia Pilastro została zainspirowana stylem Art Deco.


Zestaw miseczek na przekąski i tapas Stelton Pilastro nadaje się do mycia w zmywarce. Miseczki mogą być stosowane także do serwowania deserów, a nawet mogą stanowić schowek na biżuterię lub klucze.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię