Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Glow Golden Diamonds

6079 Pink Stories Pink Stories
135.10 PLN

Special Price 135,10 zł

Normalna cena: 193,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 193,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 5 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6079
Wymiary
120 x 60 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Glow Golden Diamonds to produkt, którego nie powinno zabraknąć w Twoim domu w czasie najbliższych świąt Bożego Narodzenia! Jeśli dopiero planujesz kolekcjonowanie ozdób, a w tym roku chcesz sięgnąć po coś nowego i świeżego, sprawdź prezentowany zestaw!

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Glow Golden Diamonds to aż cztery ręcznie malowane świece pieńkowe – każda minimalnie różni się od pozostałych w zestawie. Dzięki temu możesz tworzyć naprawdę oryginalne stroiki i dekoracje.

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Glow Golden Diamonds ma certyfikat RAL, potwierdzający, że to produkt bezpieczny i wykonany z surowców wysokiej jakości. Do produkcji nie użyto produktów odzwierzęcych i oleju palmowego.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię