Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Twinkle Cold Diamonds

6072 Pink Stories Pink Stories
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6072
Wymiary
80 x 40 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Twinkle Cold Diamonds to świece pieńkowe, które na pewno przydadzą Ci się w czasie najbliższych świąt Bożego Narodzenia. Wybierz ten produkt, aby uzyskać nie tylko gwarancję, że użytkowanie produktu jest bezpieczne – oprócz tego do produkcji użyto surowców wysokiej jakości. Obie te cechy potwierdza certyfikat RAL.

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Twinkle Cold Diamonds docenią także osoby, które dbają o środowisko, oraz weganie i wegetarianie. To zasługa faktu, że w świecach nie znajdują się produkty odzwierzęce oraz kontrowersyjny olej palmowy.

Zestaw świec Pink Stories Dip Dye Twinkle Cold Diamonds dzięki swojej żywej kolorystyce świetnie wzbogacą stroiki czy inne świąteczne ozdoby.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię