Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Little Star Lipstick Stars

6078 Pink Stories Pink Stories
54.60 PLN

Special Price 54,60 zł

Normalna cena: 78,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 78,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6078
Wymiary
100 x 13 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Little Star Lipstick Stars to świetna propozycja, jeśli właśnie kompletujesz ozdoby na najbliższe Boże Narodzenie, ale w tym roku nie chcesz stawiać na nudne i klasyczne świece!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Little Star Lipstick Stars to zestaw niewielkich świeczek w neonowych kolorach. Same świeczki mają tylko 10 cm wysokości, dzięki czemu możesz użyć ich do przyozdobienia stroików albo innych świątecznych ozdób. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by znalazły się na wigilijnym stole!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Little Star Lipstick Stars zostały wyprodukowane bez użycia produktów odzwierzęcych oraz oleju palmowego. Dzięki temu nie emitują również dużo dymu i sadzy.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię