Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Lollipop Trees

6012 Pink Stories Pink Stories
68.00 PLN
68,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6012
Wymiary
21 x 210 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Lollipop Trees to świetna propozycja, jeśli szukasz świeczek na nadchodzący okres Bożego Narodzenia lub chcesz sprawić prezent bliskiej osobie, która lubi nietypowe ozdoby – także te świąteczne!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Lollipop Trees został przygotowany z surowców wysokiej jakości – to wosk, który nie zawiera produktów pochodzenia odzwierzęcego. Dzięki temu świeczki są też odpowiednie dla wegan i wegetarian. Z kolei osoby dbające o środowisko z pewnością docenią fakt, że do produkcji nie został użyty olej palmowy.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Lollipop Trees mają certyfikat RAL, który potwierdza wysoką jakość surowców oraz bezpieczeństwo stosowania.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię