Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Peppermint Clouds

6011 Pink Stories Pink Stories
47.60 PLN

Special Price 47,60 zł

Normalna cena: 68,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 68,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6011
Wymiary
21 x 210 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Peppermint Clouds to świetna propozycja, jeśli szukasz interesujących ozdób na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. W tym okresie nasze domy i mieszkania zdobi wiele ozdób – z pewnością chcesz, by były one nie tylko wysokiej jakości, ale i zapadające w pamięć czy nawet niepowtarzalne!

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Peppermint Clouds to zestaw neonowych świeczek w interesującej kolorystyce. Świeczki mają aż 21 cm długości, dzięki czemu jeden komplet wystarczy Ci na wiele długich godzin palenia.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye Neon Peppermint Clouds został wykonany z wegańskich surowców i bez użycia oleju palmowego. Same świeczki w czasie palenia wydzielają niewiele sadzy i dymu.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię