Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Cozy Blush

6069 Pink Stories Pink Stories
78.00 PLN
78,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
6069
Wymiary
210 x 21 mm
Materiały
Starannie wyselekcjonowana parafina z produkcji regionalnej w Bawarii

Opis produktu

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Cozy Blush to interesująca propozycja, jeśli potrzebujesz ozdób (albo po prostu świeczek jako takich) na najbliższe święta Bożego Narodzenia. Dlaczego warto wybrać właśnie prezentowane wyroby?

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Cozy Blush to przede wszystkim produkt, który nie zawiera produktów odzwierzęcych i oleju palmowego. To sprawia, że takie wyroby są atrakcyjnym wyborem dla osób dbających o środowisko oraz wegetarian i wegan. Oprócz tego emitują one bardzo mało dymu i sadzy.

Zestaw świeczek Pink Stories Dip Dye X-Mas Cozy Blush zostały pomalowane ręcznie i oferują żywe, nasycone kolory – w tym przypadku odcienie różowego. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza certyfikat RAL.

Marka

Marka Pink Stories zrodziła się z potrzeby utrwalania doświadczeń z podróży, a także z miłości do kolorów i ciekawych wzorów. W ofercie marki znajdziesz świece ze starannie wyselekcjonowanej parafiny, z produkcji regionalnej w Bawarii. Produkty są przyjazne dla wegan i przyjazne dla środowiska - nie emitują wiele sadzy i dymu. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię